Pracownia

Pracownia architektoniczna Foroom sp. z o. o. jest firmą działającą na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się przygotowywaniem wielobranżowej dokumentacji projektowej, sporządzamy analizy przydatności terenów dla potrzeb inwestycyjnych, pełnimy nadzory autorskie nad realizowanymi projektami. Przy współpracy z firmami wykonawczymi sporządzamy optymalizację rozwiązań projektowych oraz opracowujemy projekty wykonawcze.

Firma realizuje projekty o bardzo zróżnicowanej skali i tematyce. Są to projekty budownictwa wielorodzinnego, budynków biurowych i użyteczności publicznej, a także duże projekty przemysłowe. Zespół projektowy składa się z grona 20 projektantów, głównie architektów, wspartego przez współpracujące z nami biura inżynierskie.

Przy wielu projektach służymy wsparciem w procesie uzgodnieniowym, starając się pomóc naszym klientom przejść przez długi, biurokratyczny proces wszelkiego rodzaju zatwierdzeń i pozwoleń. Oprócz uzyskiwania decyzji o pozwoleniu na budowę, z sukcesem udało nam się procedować wydanie decyzji ZRiD, decyzji środowiskowych, warunków zabudowy, zmian w planie miejscowym oraz certyfikacji energetycznej.

Zespół

Bartłomiej Grotte

Architekt / Prezes Zarządu – w 2003 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. W 2005 roku założył FOROOM.

Rafał Jedliński

Architekt / Wspólnik – w 2004 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Nagrodzony nagrodą architektoniczną im. Małgorzaty Baczko i Piotra Zakrzewskiego, praktyka zawodowa w biurze prof. Andrzeja Kicińskiego oraz wiedeńskiej pracowni CoopHimmelb(l)au. Współzałożyciel Foroom sp. z o.o.

Maciej Pędzich

Architekt / Wspólnik. W 2003r ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. W latach 2006-2008 zdobywał doświadczenie w pracowniach PLM Architects oraz Carr, Cotter & Naessens Architects w Cork, Irlandia. Z Foroom związany od 2008r.

Konrad Waligóra

Architekt / Wspólnik – w 2009 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej. Pracuje w Foroom od 2009 roku.

Karolina Konopka

Architekt – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Pracuje w Foroom od 2020 roku.

Zuzanna Jędrzejewska

Architekt – w 2016 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracuje w Foroom od 2017 roku.

Małgorzata Grychtol

Architekt/ BIM Manager – w 2017 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. W Foroom od 2016 roku.

Agnieszka Misztela-Taube

Architekt – w 2013 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracuje w Foroom od 2018 roku.

Dawid Jarosz

Architekt/ BIM Manager - w 2017 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Laureat licznych konkursów architektonicznych. Doświadczenie zdobywał w pracowni Kuryłowicz & Associates.

Yevgeniy Frankovskiy

Architekt/ BIM Manager – w 2015 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Pracował w Atelier.com w 2018-2019r. Pracuje w Foroom od 2019 roku.

Piotr Zalewski

Architekt – w 2017 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Białostockiej. Pracuje w Foroom od 2020 roku.

Kamil Machelak

Asystent – w 2017 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej. Pracuje w Foroom od 2018 roku.

Magdalena Pawełczak

Asystentka architekta - w 2019 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracuje w Foroom od 2020 roku.

Aleksandra Kępka

Asystentka architekta – w 2018 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej. Pracuje w Foroom od 2019 roku.

Aleksandra Dziubiela

Asystent architekta – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Pracuje w Foroom od 2020 roku.

Hanna Dziwulska

Asystentka architekta – W 2020 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracuje w Foroom od 2019 roku.

Jan Polski

Asystent architekta – studiuje na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracuje w Foroom od 2018 roku.

Wojciech Szopiński

Architekt, - w 2014 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Pracuje w Foroom od 2022 roku.

pracowali u nas

Maria Śmigielska, Łukasz Nowatkowski, Jan Gałecki, Jolanta Szepanik, Elżbieta Żóławska-Sobczyk, Aleksandra Fidelus, Ewa Rosińska, Joanna Biedna, Joanna Papierz, Marek Kiełbasa, Martyna Trzęsicka, Marek Kraszewski, Roman Malka, Sylwester Podulka, Aneta Daniluk, Tadeusz Szaraniec, Magdalena Siwiec, Jakub Kasprzyk, Ewelina Gurczyńska.